gRuP HePsİcİlEr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

gRuP HePsİcİlEr

[Üye ol,Mutlu ol!!][Sitemizi msninizdeki arkadaşlara dağıtalım]

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

16 ağustos = cumartesi günlüğüm

2 posters
YazarMesaj
-YoshyisT-
!!..Yoshy-Jie Admin..!!
!!..Yoshy-Jie Admin..!!
-YoshyisT-

Lakap : уσѕну
Takım: : 16 ağustos = cumartesi günlüğüm 1446
Ruh Hali: : 16 ağustos = cumartesi günlüğüm Bolunm10
Başarı Puanı :
16 ağustos = cumartesi günlüğüm Left_bar_bleue1 / 1001 / 10016 ağustos = cumartesi günlüğüm Right_bar_bleue

Fan Puanı :
16 ağustos = cumartesi günlüğüm Left_bar_bleue1 / 1001 / 10016 ağustos = cumartesi günlüğüm Right_bar_bleue

16 ağustos = cumartesi günlüğüm Empty
MesajKonu: 16 ağustos = cumartesi günlüğüm   16 ağustos = cumartesi günlüğüm EmptyC.tesi Ağus. 16, 2008 7:18 pm

bu hafta benim için iyiyiydi. ama sonlara doğru bazı iniş ve çıkışlar yaşandı açıkcası. mesela bugün dişçiye gitmek için canım yandı kanal tedavasi olmam gerekiyormuş ama ben dişçimi değiştirmek istiyorum.şuan dişim sızlıyo ama bugünü o dişçiyi hatırlamak istemiyorum çünkü gerçekten mermer keserler ya aynen öyle ses oldu ve öyle toz gibi şeyler oldu ve uğuturmadan dişlerime öyle temizlediği için acıkcası acıdı.sonra yüzümü yıkayım dedim aynaya baktığımda şok oldum çünkü kirpiklerim bile bembeyaz olmuştu.uzun lafın kısası ...böyle işte Allah kimseyi dişçiye düşürmesin...

çarşamba günü ebrumla okula gittik ve bölümlerin açıklanmadığını açıklandığından emin olan arkadaşlarımıza sadece tahimnlerini söylediklerini öğrenerek hayal kırıklığıyla avcılara gittik bişiler yedik eğlendik ve şiştik Smile o günün başlangacı hayal kırıklığılada olsa sonu güzeldi...

kimse alınmasın ama herkesin dostu vardır ve dostlar birşeyler paylaşmakla olur.. ve ebru msn den dişçide olanları anlatınca ysmn ben hangi dişçiye gidersen git ne olursa olsun seninle gelicem dedi benim için çok büyük bişeydi acıkcası.

YAZIMIN BAĞLAMA KONUSU:ebru benim dostum sizlerde en iyi fanlık dostlarısınız....
HAFTANIN SÖZÜ:BU YAZIMDAN ETKİLENİP DİŞÇİYE GİTMEMEZLİK YAPMAYIN..Smile

Yasemin
érén-Jié_admin
!!..Eren-Jie Admin..!!
!!..Eren-Jie Admin..!!
érén-Jié_admin

Lakap : henüz bi lakabım yok..:D:D
Takım: : 16 ağustos = cumartesi günlüğüm 1446
Başarı Puanı :
16 ağustos = cumartesi günlüğüm Left_bar_bleue10 / 10010 / 10016 ağustos = cumartesi günlüğüm Right_bar_bleue

Fan Puanı :

16 ağustos = cumartesi günlüğüm Empty
MesajKonu: Geri: 16 ağustos = cumartesi günlüğüm   16 ağustos = cumartesi günlüğüm EmptyPaz Ağus. 17, 2008 9:08 am

saol cnm ama korkmana hiç luüm yok bence hiç korkma acımaz çünkü bnde geçirdim bde bnm dişimi tornavida ile oydular düşünebiliyormusunuz.... ayrıca sizler bnm en iyi dostlarımsınız..
http://beatifullgirlshepsi.eniyiforum.net

16 ağustos = cumartesi günlüğüm
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-