gRuP HePsİcİlEr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

gRuP HePsİcİlEr

[Üye ol,Mutlu ol!!][Sitemizi msninizdeki arkadaşlara dağıtalım]

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Kenan Doğulu'nun Hepsi hakkında düşündükelri

3 posters
YazarMesaj
lokumum
!!..Gülçin-Jie Admin..!!
!!..Gülçin-Jie Admin..!!
lokumum

Lakap : ***CaDı***
Takım: : Kenan Doğulu'nun Hepsi hakkında düşündükelri 1447
Ruh Hali: : Kenan Doğulu'nun Hepsi hakkında düşündükelri Olgun10
Başarı Puanı :
Kenan Doğulu'nun Hepsi hakkında düşündükelri Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Kenan Doğulu'nun Hepsi hakkında düşündükelri Right_bar_bleue

Fan Puanı :
Kenan Doğulu'nun Hepsi hakkında düşündükelri Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Kenan Doğulu'nun Hepsi hakkında düşündükelri Right_bar_bleue

Kenan Doğulu'nun Hepsi hakkında düşündükelri Empty
MesajKonu: Kenan Doğulu'nun Hepsi hakkında düşündükelri   Kenan Doğulu'nun Hepsi hakkında düşündükelri EmptyPtsi Ağus. 04, 2008 11:26 pm

"Hepsi grubu geçen sene sizinle birlikte turnedeydi.Onların yokluğu size nasıl yansıdı?
-Onlar benim pillerim. Çok keyifliler, işlerini iyi yapıyorlar ve çok disiplinliler. Onlarla bir arada olmak her zaman insanı memnun ediyor. Ama bu sene böyle düşünmüşler. Biz de peki dedik.

Yeni albümlerinde sizin "Dört Peynirli Pizza" adlı şarkınız da yer alıyor. Nedir o şarkının hikayesi?
-Kendi aramızda çalarken kızlardan biri "İşte bu bizim şarkımız" dedi. Bir an evvel bitirip albüme yetiştirmeye çalıştık. Bence çok da güzel oldu. Hayranları çok seviyorlar.

"Hepsi" kitlesi sevdi ama Kenan Doğulu hayranları size pek yakıştıramadı o şarkıyı...
-Kenan Doğulu dinleyicisi için yapılmadı ki o şarkı. Hedef kitleye yöneltilmiş bir şeydi. Ben kimseye "Bu şarkı hit olacak, tüm Türkiye bunu konuşacak" demedim. Onlar "Bizim dinleyicimiz bu şarkıyı çok sever, biz de söylemek istiyoruz" dediler. "Buyurun sizin olsun" dedim. Yapılıp bitmiş bir işin muhasebesini yapmayı sevmiyorum. Zaten negatif de olsa pozitif de, eleştirilerden çok fazla etkilenmiyorum. Çünkü her zaman bildiğim, doğru bulduğum şeyi yapıyorum. Gerek ilişkiler, gerek sosyal statüler arasındaki dengeler, gerekse kariyerimle ilgili olsun, hiçbir konuda kim ne düşünüyor diye endişe etmem, kafa yormam. O zamanlar artık geride kaldı.

Yaptıkları cover’ları beğendiniz mi?
- "Sımsıkı"yı Ozan (Doğulu) yaptı zaten. Cover’dan çok remix gibi oldu. Onu ve daha birkaç şarkıyı çok beğendim. Aslında beğendim, beğenmedim diye bir yorum yapmayı sevmiyorum, pek haddime de değil bu...

Very Happy
Anqél
!!..Eren-Jie Admin..!!
!!..Eren-Jie Admin..!!
Anqél

Lakap : :Dmeloş:D
Takım: : Kenan Doğulu'nun Hepsi hakkında düşündükelri 1446
Ruh Hali: : Kenan Doğulu'nun Hepsi hakkında düşündükelri Uykulu11
Başarı Puanı :
Kenan Doğulu'nun Hepsi hakkında düşündükelri Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Kenan Doğulu'nun Hepsi hakkında düşündükelri Right_bar_bleue

Fan Puanı :
Kenan Doğulu'nun Hepsi hakkında düşündükelri Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Kenan Doğulu'nun Hepsi hakkında düşündükelri Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Kenan Doğulu'nun Hepsi hakkında düşündükelri   Kenan Doğulu'nun Hepsi hakkında düşündükelri EmptyPtsi Ağus. 04, 2008 11:28 pm

Saol iyi gidiyon... Wink Wink Wink
http://beatifullgirlshepsi.eniyiforum.net.index.htm
CémRé-Jié

CémRé-Jié

Takım: : Kenan Doğulu'nun Hepsi hakkında düşündükelri 1450
Ruh Hali: : Kenan Doğulu'nun Hepsi hakkında düşündükelri Yurekl10
Başarı Puanı :

Fan Puanı :

MesajKonu: Geri: Kenan Doğulu'nun Hepsi hakkında düşündükelri   Kenan Doğulu'nun Hepsi hakkında düşündükelri EmptySalı Ağus. 12, 2008 1:00 pm

Anqél demiş ki:
Saol iyi gidiyon... Wink Wink Wink

Bencede tşklrr.

Kenan Doğulu'nun Hepsi hakkında düşündükelri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hepsi Kliptonik'de...
» Hepsi RekLaM