gRuP HePsİcİlEr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

gRuP HePsİcİlEr

[Üye ol,Mutlu ol!!][Sitemizi msninizdeki arkadaşlara dağıtalım]

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

GOGİRL grup hepsi Eren

2 posters
YazarMesaj
-YoshyisT-
!!..Yoshy-Jie Admin..!!
!!..Yoshy-Jie Admin..!!
-YoshyisT-

Lakap : уσѕну
Takım: : GOGİRL grup hepsi Eren 1446
Ruh Hali: : GOGİRL grup hepsi Eren Bolunm10
Başarı Puanı :
GOGİRL grup hepsi Eren Left_bar_bleue1 / 1001 / 100GOGİRL grup hepsi Eren Right_bar_bleue

Fan Puanı :
GOGİRL grup hepsi Eren Left_bar_bleue1 / 1001 / 100GOGİRL grup hepsi Eren Right_bar_bleue

GOGİRL grup hepsi Eren Empty
MesajKonu: GOGİRL grup hepsi Eren   GOGİRL grup hepsi Eren EmptyCuma Ağus. 08, 2008 6:06 pm

EREN
-Diyelim ki 10 dönüm bomboş bir arazın varve bu araiye istediğin her şeyi inşa edebilirsin. Neler yaptırırdın oraya?
-Bu 10 dönümün 7 dönümünü orman alanı olarak ayırırdım.Ormanın içinde ağaç evler kurardım.Birtanede küçük,tek katlı ev inşa ederdim.Önüne küçük bir gölet yaptırırdım.Bu da bana yeter zaten.

-Bu bana bugünlerde çok saçma geliyor dediğin birşey varmı?
-Bütün kışkırtıcı televizyon programları çok saçma geliyor bana.Bir de sevgililerin yakın arkaşları kıskanmaları çok anlamsız.

-Amy Wine house,Lindsay Lohan,Britney gibi henüz genç yaştaki bazı ünlüler bir noktadan sonra çıldırıyor.Bunun sebebi ne sence?
-Artık onların herşeyleri var;para,şöhret,aşk !Hayattaki herşeyi yaşıyorlar.Belki hala doymak bilmiyor,Bir süre sonra da doyumsuzluğunsonuna geliyorlar.

-Sende dünya çapında şöhrete sahip olsan,böyle bir tabloyla karşılaşmaktan korkan mısın?
-Açıkcası,ben öyle yaşamam.Karaterime çok ters bir şey.Şöhret meraklısı da değilim , olamıyorum.Her zaman alçakgönüllü olmayı tercih ederim.Bunu bilerek yapmıyorum,içimden öyle geliyor.Hatta kızlar bana hep 'Sen çok şapşalsın', derler Bardağımı götürüp mutfağa koymam gerekiyorsa,bunu benim yerimekimsenin yapmasını istemem.Aksine mantığım da izin vermiyor zaten.Bu, çok küçük bir örnek;büyük örnekleri de yapıyorum.Bu yüzden o noktaya gelmem çok zor.

GOgirl
Anqél
!!..Eren-Jie Admin..!!
!!..Eren-Jie Admin..!!
Anqél

Lakap : :Dmeloş:D
Ruh Hali: : GOGİRL grup hepsi Eren Uykulu11
Başarı Puanı :
GOGİRL grup hepsi Eren Left_bar_bleue10 / 10010 / 100GOGİRL grup hepsi Eren Right_bar_bleue

Fan Puanı :

MesajKonu: Geri: GOGİRL grup hepsi Eren   GOGİRL grup hepsi Eren EmptyCuma Ağus. 08, 2008 7:43 pm

Teşekkürler...
http://beatifullgirlshepsi.eniyiforum.net.index.htm
-YoshyisT-
!!..Yoshy-Jie Admin..!!
!!..Yoshy-Jie Admin..!!
-YoshyisT-

Lakap : уσѕну
Ruh Hali: : GOGİRL grup hepsi Eren Bolunm10
Başarı Puanı :

Fan Puanı :

MesajKonu: Geri: GOGİRL grup hepsi Eren   GOGİRL grup hepsi Eren EmptyCuma Ağus. 08, 2008 10:38 pm

bişi değill

GOGİRL grup hepsi Eren
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Grup hepsi etiketleri