gRuP HePsİcİlEr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

gRuP HePsİcİlEr

[Üye ol,Mutlu ol!!][Sitemizi msninizdeki arkadaşlara dağıtalım]

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

grup üyelerinin en utandıkları anları

4 posters
YazarMesaj
-YoshyisT-
!!..Yoshy-Jie Admin..!!
!!..Yoshy-Jie Admin..!!
-YoshyisT-

Lakap : уσѕну
Takım: : grup üyelerinin en utandıkları anları 1446
Ruh Hali: : grup üyelerinin en utandıkları anları Bolunm10
Başarı Puanı :
grup üyelerinin en utandıkları anları Left_bar_bleue1 / 1001 / 100grup üyelerinin en utandıkları anları Right_bar_bleue

Fan Puanı :
grup üyelerinin en utandıkları anları Left_bar_bleue1 / 1001 / 100grup üyelerinin en utandıkları anları Right_bar_bleue

grup üyelerinin en utandıkları anları Empty
MesajKonu: grup üyelerinin en utandıkları anları   grup üyelerinin en utandıkları anları EmptyC.tesi Ağus. 09, 2008 2:11 pm

Eren:
Bir kere kardesimle dondurma almaya gitmistik kardesim konusurken dondurmasi yere
düstü ben onun dondurmasinin düstügünü görünce kahkahaya boguldum bi anda oda gülmeye
basladi neden güldügünü sordum oda yere düsen 2. dondurma yani benim dondurmami gösterdi
bende altta kalmayip saçini çektim oda bana karsilik verdi benim dondurmamin düsmesinde

çok ama çok utandimmmm!!!

Gülçin:
Ben ve annem bir gün yemek yemeye ask kafeye gittik.Garson gelince ellerinde çok az
yiyecekler bulundugunu söyledi annem pilav ve cola aldi ben ise bir pilav bir yogurt
çorbasi… daha bir sürü sey dedim adam hepsini getirdi ask kafede bitek biz kaldik
yemek yiyen ben hepsini yedim ama hiç kilo almisa benzemedim.Benim canim birde makarna
çekti garsonu çagirdim ve makarna istedigimi söyledim garson ise bana ”Hanfendi
son kalan yiyeceklerimizin hepsini siz aldiniz sayenizde yemekler bitti asçida evine
gitti.”dedi.Ben yerin dibine girdim çok utandim…

Cemre:
Bir keresinde dans çalismaya dansoriuma gitmistik kafam çok karisikti hanimisin
hareketlerini ask sakizinda yaptim bir anda eren gülçin ve yasemin gülmeye basladi
sonra yanlis hareket yaptigimi anlayinca 8 kez falan daha çalismam gerekti konsere
tam çikicaktikki benim pijamali oldugum anlasildi bu yüzden konser iptal oldu üzüldüm
hemde küçülüp utangaçligim bayilacak duruma gelmistim!!!

Yasemin:
Dergiye kapak pozu vermeye gitmistik.Ben igrenç siritmistim bir dergiyi
yayina soktular hemen yetistik ve iptal ettik o dergiyide bizim bi hayranimiz
almis sonra bizi imza gününde görünce gösterdi yanaklarim kizardi utandim hemde
çooooooooook yani sizde olsaniz sizde utanirsiniz.

sitede varsa çoookkkk ösür dilerim duyanlar vardır ama duymayanlarda vardır sitede varsa çok ösr dlrm
alıntıdır..
érén-Jié_admin
!!..Eren-Jie Admin..!!
!!..Eren-Jie Admin..!!
érén-Jié_admin

Lakap : henüz bi lakabım yok..:D:D
Başarı Puanı :
grup üyelerinin en utandıkları anları Left_bar_bleue10 / 10010 / 100grup üyelerinin en utandıkları anları Right_bar_bleue

Fan Puanı :

MesajKonu: Geri: grup üyelerinin en utandıkları anları   grup üyelerinin en utandıkları anları EmptyC.tesi Ağus. 09, 2008 3:14 pm

süperrr....sitede yoktu canım:d
http://beatifullgirlshepsi.eniyiforum.net
Anqél
!!..Eren-Jie Admin..!!
!!..Eren-Jie Admin..!!
Anqél

Lakap : :Dmeloş:D
Ruh Hali: : grup üyelerinin en utandıkları anları Uykulu11
Başarı Puanı :
grup üyelerinin en utandıkları anları Left_bar_bleue10 / 10010 / 100grup üyelerinin en utandıkları anları Right_bar_bleue

Fan Puanı :

MesajKonu: Geri: grup üyelerinin en utandıkları anları   grup üyelerinin en utandıkları anları EmptyC.tesi Ağus. 09, 2008 3:56 pm

Sitede yoktu...Ayrıca eline sağlık
http://beatifullgirlshepsi.eniyiforum.net.index.htm
-YoshyisT-
!!..Yoshy-Jie Admin..!!
!!..Yoshy-Jie Admin..!!
-YoshyisT-

Başarı Puanı :

Fan Puanı :

MesajKonu: Geri: grup üyelerinin en utandıkları anları   grup üyelerinin en utandıkları anları EmptyPaz Ağus. 10, 2008 2:41 pm

ni dimek
CémRé-Jié

CémRé-Jié

Takım: : grup üyelerinin en utandıkları anları 1450
Ruh Hali: : grup üyelerinin en utandıkları anları Yurekl10
Başarı Puanı :

Fan Puanı :

MesajKonu: Geri: grup üyelerinin en utandıkları anları   grup üyelerinin en utandıkları anları EmptySalı Ağus. 12, 2008 12:36 pm

Anqél demiş ki:
Sitede yoktu...Ayrıca eline sağlık
-YoshyisT-
!!..Yoshy-Jie Admin..!!
!!..Yoshy-Jie Admin..!!
-YoshyisT-

Başarı Puanı :

Fan Puanı :

MesajKonu: Geri: grup üyelerinin en utandıkları anları   grup üyelerinin en utandıkları anları EmptyÇarş. Ağus. 13, 2008 9:44 pm

ya cemreninki bana tuaf geldi gülçinden beter pijamayla ama kızlar pijama gibi rahat giyiniyo ya farkına varmadı heralde Very Happy ama gülçin in çok komik

grup üyelerinin en utandıkları anları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-